Sepet 0

AirPods Aksesuarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (7089 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Materyal
Uyumlu Model

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

AirPods Kılıf ve Aksesuarları

AirPods aksesuar modelleri, Apple AirPods kulaklıklarını maksimum verimlilikte kullanabilmenize yardımcı olan en etkili cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Son derece etkili ve kullanışlı olan AirPods aksesuar çeşitleri, kulaklıklarınızı darbelere ve düşmelere karşı koruyan kılıflardan, her an yararlanabileceğiniz şarj aletlerinden ve karma setlerden oluşur. Apple, E2M, Krusell gibi markalar tarafından üretilen AirPods aksesuarları, göz kamaştıran tasarımları ve modern stilleriyle de öne çıkar. Size çağdaş, sportif, dinamik ve enerjik bir tarz kazandıran AirPods aksesuar modelleri, kişisel stilinizi ve moda anlayışınızı da özgürce yansıtabilmenize yardımcı olur. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz AirPods aksesuarları, cazip fiyat seçenekleriyle de kullanıcıdan tam puan alır. Yüz güldüren ve cazip fiyatlarla satılan AirPods aksesuar çeşitleri, her ruh haliniz için ayrı bir ürün satın alabilmenize ve her gün ayrı bir stil yansıtabilmenize imkân tanır. Eğer siz de en cazip AirPods aksesuar fiyatları ile tanışmak ve AirPods aksesuar indirim fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, Turkcell Pasaj tarafından size sunulan ürünlere hemen göz atabilir, kişisel tarzınızı özgürce yansıtırken aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz.

AirPods Kulaklık Kılıfları ve Özellikleri

AirPods kulaklıkları tercih eden pek çok kullanıcı, “AirPods aksesuar satın al” önerisini sık sık duyar. AirPods aksesuar tavsiye eden kullanıcılar ise ağırlıklı olarak kılıf modellerini önerir. En sevilen AirPods Pro aksesuar modelleri arasında da yer alan kılıflar, kulaklıklarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilmenizi ve gittiğiniz her yere rahatça taşıyabilmenizi sağlar. Kablosuz bir tasarıma sahip olan AirPods kulaklıkları, doğru şekilde muhafaza edilmedikleri durumda kolaylıkla kaybolabilir ya da çanta içinde taşınmaları durumunda çeşitli deformasyonlara uğrayabilir. Bu tarz problemlerle karşılaşmanızı önlemek için tasarlanan kılıflar, en yararlı AirPods Pro aksesuar çeşitleri arasında kabul edilir. Kolayca açıp kapatabileceğiniz küçük kutular şeklinde tasarlanan kılıfların iç bölümlerinde, her iki kulaklığı da sabitleyebileceğiniz hazneler yer alır. Kulaklıkların kılıf içinde hareketsiz bir şekilde muhafaza edilebilmesi, taşıma süreci boyunca yaşanabilecek sarsıntıların kulaklıklarda arıza oluşturmasının önüne geçer. Bu sayede kulaklıklarınızı istediğiniz süre boyunca çantalarınızda güvenle taşıyabilmeniz mümkün hâle gelir. Kalın bir dokuya sahip olan kulaklık kılıfları, dışarıdan gelen her türlü darbeye yüksek bir direnç gösterir ve ezilmeyen tasarımları sayesinde her türlü kaza ihtimalini engeller.


“AirPods Pro aksesuar satın al” tavsiyelerini hayata geçirmek isteyen herkesin öncelikli tercihleri arasında yer alan kulaklık kılıfları, şık ve renkli tasarımlarıyla da göz doldurur. Her tarza hitap eden kulaklık çeşitleri, klasik tonlardan vazgeçemeyen kullanıcılar için beyaz, siyah, gri gibi renklerde üretilir. Sarı, kırmızı, yeşil, mavi, mor, lila gibi canlı renklerde üretilen kulaklık kılıfları ise enerjisini ve dinamizmini her ortamda vurgulamak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanır. Desenleriyle de beğeni toplayan AirPods kulaklık kılıfları; tavşancık, yavru köpek, ejderha, avokado, basketbol topu ve hamburger gibi sevimli şekilleriyle her yaşta kullanıcıya hitap eder. Silikondan üretilen şekilli kulaklık kılıfları, en sevilen ve en çok tercih edilen AirPods Pro aksesuarları arasında yer alır. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi şekil bozukluğu ve renk solması yaşamayan modeller, oyuncakları andıran görünümleriyle günlük enerjinizi yükseltir ve kendinizi daima mutlu hissetmenize yardımcı olur. Şekilli kulaklık kılıfı modelleri, kolay ayırt edilebilme özellikleriyle de size kullanım kolaylığı sağlar. Çok fazla eşya taşıdığınız çantaların içinde bile rahatça göze çarpabilen modeller, bu sayede kulaklıklarınızı bulmak için vakit kaybetmenizin önüne geçer. Aynı zamanda aksesuar olarak da kullanabileceğiniz ürünler; çalışma masanızda, dolaplarınızda, büfelerinizde ve kitaplıklarınızda etkileyici bir görünüm sergiler. Bu sayede kullanmadığınız zamanlarda dekoratif amaçla da yararlanabileceğiniz ürünler, şık tasarımları sayesinde sevdiklerinize hediye olarak da verebileceğiniz telefon aksesuarları arasında yer alır.

AirPods Şarj Kutusu Modelleri

AirPods modelini şarj etmekte güçlük çeken pek çok kullanıcı da “AirPods aksesuar satın al” önerisiyle sıklıkla karşılaşır. Şarj aleti özellikli kutular, AirPods aksesuar tavsiye eden kullanıcıların en çok önem verdiği ürünler arasında bulunur. Kulaklıklarınızı hem güvenli bir şekilde saklayan hem de aynı anda şarj edebilen şarj kutuları, Apple tarafından farklı modellere uyumlu seçenekler hâlinde üretilir. Tüm AirPods nesilleriyle uyumlu olan şarj kutuları, pratik kullanım şekilleri ve yüksek performanslarıyla da dikkat çeker. AirPods modelinizi dilediğiniz her yerde rahatça şarj edebilmenizi sağlayan şarj kutularından yararlanabilmeniz için, kulaklıklarınızı ilgili haznelere doğru şekilde yerleştirmeniz yeterlidir. Otomatik olarak çalışmaya başlayan şarj kutuları, kulaklıklarınızı hızla şarj eder ve bir sonraki kullanımınıza kadar yeterli şarj seviyesine ulaşmanıza yardımcı olur.


En sık karşılaşılan AirPods Pro aksesuar tavsiye seçenekleri arasında da yer alan şarj kutuları, yalnızca birkaç saat içinde tam kapasitede şarj olabilir ve tek şarjla defalarca kullanılabilir. Bu sayede uzun yolculuklarınızda, tatillerinizde, kişisel seyahatlerinizde ve iş gezilerinizde doyasıya müzik ve ses dinleyebilmenize yardımcı olan şarj kutuları, cazip fiyat seçenekleriyle de öne çıkar. Şarj kutuları için belirlenen AirPods Pro aksesuar fiyatları, isteyen herkesin bu teknolojiyle kolayca tanışabilmesini sağlar. AirPods modelleri için özel olarak üretilen kablosuz şarj kutuları, Qi destekli teknolojileri sayesinde dikkat çekici yükseklikte bir performans gösterir ve LED ışıklı göstergesiyle de şarj işlemlerinizin hangi seviyede olduğunu kolayca öğrenebilmenizi sağlar. Boyu 44 mm, genişliği 21 mm, eni ise 53 mm olan şarj kutusu modelleri, her türlü çantada ve çekmecede kolayca saklanabilir. 40 gram ağırlığında olmaları ile de öne çıkan şarj kutuları, Lightning konnektörüyle birlikte de kullanılabilir.

AirPods Aksesuarı Fiyatları

AirPods aksesuarı fiyatı, pek çok farklı kritere göre değişiklik gösterebilir. AirPods aksesuar fiyat seçenekleri belirlenirken en çok dikkat edilen detaylar arasında ürünün malzeme kalitesi ve kullanıcıya sunduğu avantajlar ilk sırada yer alır. AirPods aksesuar fiyatları, ürünün özellikleriyle paralel bir nitelik gösterir. Bu sebeple de ürün seçerken hem fiyatına hem de aksesuar modelinin size sunacağı avantajlara göz atmanız önerilir. AirPods aksesuar fiyatı, size özel indirim ve kampanyalar yakalamanız durumunda daha cazip bir hâle de gelebilir. Bu sebeple ürün satın almak isteyen herkesin ilk olarak AirPods aksesuar indirim seçeneklerine göz atmasında ve kampanyaları yakından takip etmesinde yarar bulunur.


AirPods aksesuar fiyat seçenekleri, satıcı firmaya göre de değişebilir. Bu yüzden en uygun fiyatlarla satış yapan kurumu tercih etmeniz, en cazip AirPods ve AirPods Pro aksesuar fiyat seçeneklerini keşfetmeniz için son derece önemlidir. Siz de birbirinden kaliteli aksesuarları en ideal koşullarla satın almak istiyorsanız, Turkcell Pasaj tarafından bir araya getirilen seçeneklere göz atabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini Turkcell Pasaj’da bulabilir, AirPods modellerinizi keyifle ve güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik tercihinizi Turkcell Pasaj’dan yaparak en uygun AirPods ve AirPods Pro aksesuar fiyatı ile tanışabilir ve bütçenizi de koruyabilirsiniz. İsterseniz tarifeye ek ödeme imkânını da tercih edebilir ve alışverişinizi çok kârlı bir hâle getirebilirsiniz. Dilediğiniz aksesuar modelini Turkcell Pasaj üzerinden hemen sipariş verin, en cazip AirPods ve AirPods Pro aksesuar indirim kampanyalarından rahatça yararlanın!

Daha Fazla