Sepet 0

Dönüştürücüler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (7089 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Cep Telefonu Dönüştürücüleri / Çeviricileri

Dönüştürücü modelleri, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlara istediğiniz her türlü kablo ve cihazı kolayca bağlayabilmenize yardımcı olur. HDMI, USB, ethernet, kulaklık gibi ürünleri uyumlu girişi bulunmayan cihazlarla birlikte kullanabilmenizi sağlayan dönüştürücü çeşitleri, bu sayede size teknolojinin her türlü avantajından yararlanabilme imkânı sunar. Standart girişli kabloları mini girişe sahip cihazlara rahatça bağlayabilmenizi mümkün hâle getiren dönüştürücü seçenekleri; Bix, E2M, Ugreen, Ktools ve Apple gibi markalar tarafından tasarlanır. Eğer siz de görüntü aktarımı, veri transferi, cihaz şarjı gibi işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, en kaliteli cep telefonu aksesuarları arasında kabul edilen dönüştürücü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden çarpıcı markaların imzasını taşıyan yüksek kalitedeki dönüştürücüleri ise Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz.

HDMI Dönüştürücü Modelleri

Kendilerine dönüştürücü tavsiye edilmesini isteyen kullanıcıların büyük bir bölümü, HDMI konusunda problem yaşar. Bu sorunla karşılaşan kişiler ise “HDMI dönüştürücü satın al” önerilerini sıklıkla duyar. HDMI dönüştürücü modelleri, cihazlar arasındaki uyumsuzluğu tamamen gidererek cep telefonu ve tablet gibi aygıtları televizyon ekranına yansıtabilmenizi mümkün hâle getirir. “High Definition Multimedia Interface”, yani “yüksek çözünürlüklü çoklu ortam arayüzü” olarak tanımlanan HDMI kabloları, görüntü ve ses aktarımı gerçekleştirirken verileri dijital olarak taşır ve bu sayede kalite kaybı oluşmasının önüne geçer. Transfer esnasında sıkıştırma ve dönüştürme işlemi uygulamayan HDMI kabloları, dijital cihazlardaki ses ve görüntü dosyalarını televizyon ekranına kaliteli bir şekilde yansıtmanın en etkili yolları arasında yer alır. HDMI dönüştürücü çeşitleri ise iki cihaz arasındaki bağlantı noktası uyumsuzluğunu gidermenizi sağlar. HDMI kabloları, Type A ve Type C olmak üzere iki grupta üretilir. Type A, standart HDMI kablosu girişine sahiptir ve televizyon, masaüstü bilgisayar, büyük boyutlu dizüstü bilgisayar gibi cihazların büyük bölümünde Type A HDMI kablosu girişi bulunur. Type C HDMI girişi ise küçük uçludur ve bu sebeple “Mini HDMI” olarak da bilinir. Cep telefonu, tablet bilgisayar, küçük boyutlu dizüstü bilgisayar gibi ürünlerde Mini HDMI girişi bulunur. Type A girişine sahip cihazlarla Type C girişine sahip cihazları birbirine bağlamak için ise HDMI dönüştürücü modellerine ihtiyaç duyulur.


HDMI dönüştürücüler, HDMI soketine takılan birer aparattan ya da kablo ucuna yerleştirilen bir ekten oluşur. Bu sayede farklı HDMI girişlerinde kullanılabilen ürünler, yüksek transfer kapasiteleri sayesinde herhangi bir kalite kaybı oluşmasının da önüne geçer. HDMI dönüştürücü tavsiye eden kullanıcılar, ağırlıklı olarak ürünlerin fiyat seçeneklerine de göz atılmasını önerir. HDMI dönüştürücü fiyatları, cazip seçenekleri sayesinde istediğiniz kadar ünüe tek seferde sahip olabilmenize imkân tanır. HDMI dönüştürücü fiyatı, ürün kalitesini anlamanız için de dikkat etmeniz gereken kriterler arasında yer alır. HDMI dönüştürücü fiyat seçenekleri, dönüştürücü modellerinin kalitesine, kapasitesine ve fonksiyon sayısına göre değişiklik gösterir. Bu sebeple de ürün seçerken hem fiyatına hem de cihazın size sunacağı avantajlara göz atmanız önerilir. HDMI dönüştürücü satın alırken bütçenizi de korumak isterseniz, indirim ve kampanya seçeneklerini de takip edebilirsiniz. HDMI dönüştürücü indirim fırsatlarını yakalayarak maksimum kalitedeki ürünleri en cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilir ve böylece her türlü cihazınızı televizyon ekranlarına yansıtabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla satın alacağınız dönüştürücüleri eski nesil yayın cihazlarını televizyona bağlarken de kullanabilir ve bu sayede eski tarihlerde üretilmiş oyun konsolu, DVD oynatıcı, uydu kutusu gibi cihazları bugünün teknolojisiyle bir araya getirebilirsiniz.

USB Dönüştürücü Seçenekleri

En çok kullanılan dönüştürücüler arasında, USB dönüştürücü modelleri de bulunur. Dijital cihazların şarj almasını, birbiriyle etkileşim içine girmesini ve veri transferi gerçekleştirmesini sağlayan en önemli bağlantı seçenekleri arasında yer alan USB, tıpkı HDMI gibi iki farklı türe sahiptir. Standart USB girişine sahip cihazları mini USB girişine sahip cihazlarla eşleştirmek için ise USB dönüştürücü çeşitleri kullanılır. Bu sebeple de farklı cihazları birbiriyle eşleştirmekte zorlanan pek çok kişi, “USB dönüştürücü satın al” tavsiyesini duyar. USB dönüştürücü tavsiye eden pek çok kullanıcı, dönüştürücülerin diğer avantajlarına da dikkat çeker. USB dönüştürücü çeşitleri; cep telefonu ve tablet gibi küçük boyutlu cihazlara flash bellek, harici hard disk, klavye, mouse gibi cihazların da bağlanabilmesini sağlar ve böylece teknolojiden dilediğiniz seviyede yararlanabilmenizi mümkün hâle getirir. USB dönüştürücü çeşitleri, ağırlıklı olarak bir ucu standart, bir ucu ise mini boyutta üretilen kısa kablolardan oluşur. Mini USB girişine sahip olan ucu telefon ya da tabletinize bağlamanız ve standart girişe sahip ucu da cihazınıza bağlamak istediğiniz aygıtın girişine yerleştirmeniz, cihazlar arasında etkileşim başlatmanız için yeterlidir. Pek çok dijital cihaz, USB ucuna yeni bir aygıt bağlandığında bu durumu otomatik olarak algılar ve bağlanan cihazı doğrudan tanımlar. Bu sayede, USB dönüştürücü kullanırken cihazlarınıza aygıt yüklemek, sürücü indirmek ya da bağlantı ayarı yapmak gibi zahmetlere katlanmanız gerekmez. USB dönüştürücüler, portatif yapıları sayesinde istediğiniz yere rahatça taşınabilir ve bu sayede tatillerde, seyahatlerde ve iş ortamlarında güvenle kullanılabilir.


Dönüştürücü tavsiye eden kullanıcıların favorileri arasında yer alan USB dönüştürücü modelleri, bütçe dostu fiyat seçenekleriyle de dikkat çeker. Her bütçeye hitap eden USB dönüştürücü fiyatları, son derece cazip olmaları sayesinde her cihazınız için farklı bir ürün satın almanızı ve bu sayede USB eşleşmezliği sorununu tamamen geride bırakmanızı kolaylaştırır. USB dönüştürücü fiyatı, satın alacağınız ürünün kalitesine, malzemesine, dayanıklılığına ve boyutuna göre de değişebilir. Uzun kabloya sahip, güçlü malzemeden yapılmış ve yıllarca kullanılabilen USB dönüştürücü fiyat seçenekleri, ürünün kullanıcılara sunduğu avantajlara göre belirlenir. Bu sebeple de USB dönüştürücü fiyatı, cihazın genel kalitesi hakkında bilgi verir. Eğer başarılı markaların kaliteli ürünlerini ideal fiyatlarla satın almak isterseniz, USB dönüştürücü indirim seçeneklerini de inceleyebilir ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Dönüştürücü Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dönüştürücü satın al” ifadesi, herkesin sıklıkla karşılaşabileceği cümlelerden biridir. Günlük hayatın en önemli ihtiyaçları arasında yer alan dönüştürücüleri seçerken ise pek çok farklı noktaya dikkat etmeniz önerilir. Ürün satın alırken ilk olarak beğendiğiniz modelin cihazlarınızla uyumlu olup olmadığını kontrol etmenizde yarar bulunur. Cihazınızdaki girişe uyum sağlamayan dönüştürücüler, istediğiniz bağlantıyı gerçekleştirememenize yol açabilir. Bu sebeple de cihazınızdaki bağlantı noktalarını incelemeniz ve uyumlu modellere yönelmeniz tavsiye edilir. Dikkat edebileceğiniz bir diğer nokta da ürünlerin veri taşıma kapasitesi ve dayanıklılığıdır. Dönüştürücüler, farklı işlemler için tasarlanmaları sebebiyle farklı kapasitelerde çalışır. Bu sebeple gerçekleştireceğiniz işleme uygun ve uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün seçmeniz son derece önemlidir.


Dönüştürücü fiyatları da kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalar arasında yer alır. Dönüştürücü fiyat seçenekleri, ürünün kalitesine ve satıcıya göre değişebilir. Bu yüzden en cazip dönüştürücü fiyat seçeneklerine yönelmeniz, bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Eğer siz de en yüksek kalitedeki dönüştürücüleri en ideal fiyat seçenekleriyle satın almak isterseniz, Turkcell Pasaj’ın size özel olarak hazırladığı koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı modelleri dönüştürücü indirim fırsatları ve kampanyalarıyla kolayca satın alabilir, özel ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın cazip fırsatlarını keşfedin, teknolojiden yararlanmaya hemen başlayın!

Daha Fazla